تائید
فروش مسکونیآپارتمان79متری/خیام غربی/خوش نقشه/لاکچری

79متری/خیام غربی/خوش نقشه/لاکچری

2 هفته پیش در خیام غربی

متراژ
79
ساخت
1392
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏59,493,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
ـ به نام خدا ـ
✔️79متری
✔️1خواب
✔️طبقه3
✔️کم واحد
✔️کلا6واحد
✔️بازدید=خرید
✔️آدرس املاک،فلکه پنجم،بلواربیات غربی،500متربعدازپمپ بنزین،املاک مهدیار
مشاورشما(حسین سلگی)