تائید
فروش مسکونیآپارتمان80 متر 2 خواب/سازمان شمالی/2پارکینگ/فول/بازسازی

80 متر 2 خواب/سازمان شمالی/2پارکینگ/فول/بازسازی

2 سال پیش در تهران

متراژ
80
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
8٬390٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
104٬875٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
عرض ادب

⚜️⚜️واحد فول بازسازی شده⚜️⚜️

⚜️⚜️مالک شدیدا فروشنده⚜️⚜️

⚜️⚜️مناسب سرمایه گذاری⚜️⚜️

◀️80 متر دو خواب
◀️2 پارکینگه
◀️بدون ریالی هزینه

✅طبقه روی همکف
✅سالن پرده خور
✅رو به آفتاب

◀️قابلیت وام تا 960 میلیون
◀️قابلیت رهن تا 1 میلیارد
◀️سند آماده انتقال

⚜️⚜️دسترسی به مترو و اتوبان فوق العاده⚜️⚜️

⚜️⚜️توضیحات بیشتر=تماس⚜️⚜️

⚜️⚜️مشاور شما رجبی⚜️⚜️