تائید
فروش مسکونیآپارتمان80 متر 2خواب،سالن پرده خور

80 متر 2خواب،سالن پرده خور

1 سال پیش در تهران

متراژ
80
ساخت
1397
قیمت کل
9٬360٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
117٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
### **⭐ 80 متر لوکس | 2 خواب استاندارد | بدون پرتی ⭐**

**یک انتخاب خاص برای زندگی باکیفیت در محیطی آرام و محترم**

**2 خواب بدون دیوار مشترک** – نهایت آرامش و حریم خصوصی
**تنها یک دیوار مشترک در پذیرایی** – فضایی دل باز و خوش چیدمان
**نورگیری عالی با سالن پرده خور** – روشنایی طبیعی در تمام روز
**کمد دیواری های فوق العاده بزرگ** – فضای ذخیره سازی عالی
**متریال درجه یک و ساختی بی نظیر** – کیفیتی که احساس خواهید کرد
**نقشه مهندسی شده بدون حتی یک سانتی متر پرتی** – استفاده هوشمندانه از فضا

**امکانات کامل:**
✅ **ورودی از لابی شیک و خوش ساخت**
✅ **سرایدار مقیم برای امنیت و نظافت دائمی**
✅ **همسایگان بسیار محترم و محیطی آرام و فرهنگی**
✅ **پارکینگ، آسانسور، انباری** – آسایش و راحتی در یک قدمی شما

**فروشنده واقعی | فرصتی عالی برای خریداران خاص**