تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه80 متر تجاری دائم قابل تهاتر

80 متر تجاری دائم قابل تهاتر

10 ماه پیش در شهرک بهداری

متراژ
80
ساخت
1403
اتاق
1
قیمت کل
7٬649٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
95٬612٬000 تومان
✓ ویو عالی
-----------------------------------------
جهت کسب اطلاعات بیشتر به املاک سرمایه طلایی حاشیه بلوار فضل جنب آشکده بانو آذری مراجعه نمایید
----------------------------------------
فایل مشابه متناسب با سلیقه و بودجه شما سروران گرامی موجود می باشد
----------------------------------------
✓ کارشناس و مشاور شما :قائمی