تائید
فروش مسکونیآپارتمان80 متر / دو خوابه / فول / فردوس شرق

80 متر / دو خوابه / فول / فردوس شرق

1 سال پیش در تهران

متراژ
80
ساخت
1400
قیمت کل
9٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
115٬625٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
به نام خدای روزی رسان

اول قیمت رو مقایسه کنید بعد تماس بگیرید

✅️80 متر
✅️دو خوابه
✅️فول
✅️نما ترکیبی
✅️پارکینگ و انباری و آسانسور
✅️کابینت های گلاس
✅️کف سنگ
✅️نقاشی شده
✅️5 طبقه 3 واحدی
✅️سرویس ایرانی و فرنگی
✅️کمد دیواری بزرگ

لوکیشن و دسترسی عالی

جهت بازدید و هماهنگی تماس بگیرید☎️☎️☎️

مشاور ملکی شما :::: رضایی