تائید
فروش مسکونیآپارتمان80 متری شاخه اصلی سند تک برگ

80 متری شاخه اصلی سند تک برگ

1 سال پیش در فردیس

متراژ
80
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬530٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬625٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
✅ املاک رضایت ✅
✅ سریع ترین املاک فردیس ✅
✅ بانک اپارتمان های مسکونی خرید و اجاره ✅

امکانات ملک

✅بین فلکه 4 و 5 قواره سوم از سر خیابان شاخه اصلی
✅پارکینگ اختصاصی
✅انباری اختصاصی
✅شمالی رو به نما
✅نما سنگ
✅کلا 9 واحد
✅تراس
✅تخلیه فوری
✅فروشنده واقعی

مشاور شما : غلام نژاد
برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید.