تائید
فروش مسکونیآپارتمان80 متری فول*خیابان سرزمین*وام و عرصه تسویه

80 متری فول*خیابان سرزمین*وام و عرصه تسویه

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
80
ساخت
1397
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬385٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬312٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
✳️✳️✳️یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری،املاک مهدی یار بروزترین و قوی ترین فایلینگ منطقه✳️✳️✳️

♦️مجتمع پارسه⭕وام عرصه تسویه⭕خیابان سرزمین♦️

♻️ فروش آپارتمان 80متری در بهترین پروژه فاز7
♻️ وام و عرصه تسویه
♻️ طبقه اول
♻️ دارای 2 خواب
♻️ آسانسور
♻️ انباری
♻️ پارکینگ محوطه
♻️ نگهبانی 24 ساعته
♻️ بهترین پروژه برا سرمایه گذاری و سکونت
♻️ دسترسی راحت به مسیرها و مراکز رفاهی،تفریحی
( مدرسه/درمانگاه/فروشگاه/مرکز خرید... )

✅✅✅ سند 5 برگی قابل استعلام ✅✅✅

⭕ آدرس: هشتگرد جدید(مهستان)،فاز هفت بلوار امام رضا(ع),بالاتر از خیابان سرزمین،املاک مهدی یار

⭕ ارائه فایل های مشابه نزدیک به بودجه و سلیقه شما

⭕ برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس حاصل فرمایید.

⭕ بازدیدهمه روزه حتی ایام تعطیل

☎️ مشاور شما : خانم شاد