تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاری800 متر نوساز/شهرک صنعتی/جنب اتوبان ساوه

800 متر نوساز/شهرک صنعتی/جنب اتوبان ساوه

2 سال پیش در شهریار

متراژ
800
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
19٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬375٬000 تومان
سند اداری
دارد
⚜اولین شرکت معاملات ومبادلات ملکی کشور⚜
⚜ سینا گروپ
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚜سلام عرض شد⚜

✅من علی عبادیان هستم کارشناس و مشاور امور ملکی شما
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚜️قیمت و شرایط پرداخت شناور⚜️

■800متراژ کل/600متر سالن استاندارد

■برق 100 آمپر برای 200 آمپر اقدام شده
■گاز G40
■آب مصرفی

■دارای 3 دفتری شیک و یک اتاق سرایداری با تجهیزات کامل

■کف بتن مسلح
■بدنه آجر نما
■ارتفاع 8 متر

■تریلی رو
■امنیت فول

■عدم خلاف
■سند تک برگ
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️
پس دورهای مشاور حرفه ای ، و کارشناسی مناطق صنعتی و همچنین شهرک های صنعتی این توانایی را فراهم کردیم تا بهترین ها را برای تولید کننده های عزیز فراهم کنیم تا بتونیم در خدمتتون باشیم و بهتون مشاوره ی رایگان بدیم که بتونید بهترین انتخاب رو داشته باشید.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

به نظرم با توجه به شرایط کنونی بازار خرید و اجاره در مناطق صنعتی شهریار و حومه توجیه اقتصادی بالایی خواهد داشت
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚜مدیر عامل شرکت:جناب مهندس ثنایی⚜.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شرکت سیناگروپ شعبه5

بزرگترین املاک منطقه با 6شعبه فعال در تمامی فازها