تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا800مترزمین/230بنا/بهمراه نقدمعاوضه بامغازه عظیمیه

800مترزمین/230بنا/بهمراه نقدمعاوضه بامغازه عظیمیه

1 سال پیش در کرج

متراژ
230
ساخت
1398
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
16٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬000٬000 تومان
متراژ زمین
800
⚜بهترین شرایط تهاتر برای صاحبین تجاری⚜

⚠️⚠️لطفا توضیحات را کامل وتا انتها بخوانید⚠️⚠️

⚠️⚠️ بهمراه این ملک ،6میلیارد هم نقدا پرداخت میگردد⚠️⚠️

✅800متر زمین
✅230متر بنا
✅بنا قدمت دار
✅گرمایش ازکف
✅سرمایش اسپیلت
✅استخرتاسیسات و تصفیه فعال
✅درختان مثمر 10ساله
✅شیرآلات وال هنگ درجه یک
✅چاه آب شخصی
✅کنتور برق قانونی
✅منبع گاز lpg
✅گاز شهری درب ملک
✅مدارک عالی و معتبر
✅قولنامه با تایید شورا،قدمت بنای بالای 4سال
✅کردان

⛔شرایط معامله:معاوضه با مغازه در عظیمیه

⚜جهت توضیحات کامل و معرفی فایلهای مشابه با افتخار پاسخگوی تماس شما هستم

⚜کارگزار امور مِلکی در منطقه یک:

                ⚜ بهزادباستی ⚜

⚜فروش تخصصی آپارتمان و ویلایی در منطقه 1

⚜معاوضه بصورت تخصصی درتمام نقاط استان البرز

⚜تهاتر و مشارکت در ساخت

⚜عظیمیه نیک نژاد شمالی املاک بهاران