تائید
فروش مسکونیآپارتمان80متر/2خواب/فول امکانات/امام زاده حسن

80متر/2خواب/فول امکانات/امام زاده حسن

1 سال پیش در تهران

متراژ
80
ساخت
1394
قیمت کل
3٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬625٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
ملکی در خور تحسین و بی بدیل در نور و نقشه

✅️80متر 2خواب

✅️4 طبقه تکواحدی

✅️طبقه طبقه 3

✨️فول امکانات:
پارکینگ سندی غیرمزاحم، آسانسور،انباری.بالکن

✅️سالن مربع بدون پرتی و قابلیت چیدمان عالی و پرده خور نور گیر عالی

✅️اتاق خوابها استاندارد نور گیر فوقالعاده و تخت خور

✅️مشاعات بسیار تمیز

✅️سند تک برگ آماده انتقال

⭐️200 پارکینگ جداگانه محاسبه میگردد

مبلغ کل : 3850

برای اطلاعات بیشتر این واحد ارزنده و شیک تماس بگیرید

مشاور تخصصی شما در منطقه: علیرضا طوسی

مهرداد