تائید
فروش مسکونیآپارتمان80متر برج پشت تیراژه

80متر برج پشت تیراژه

2 سال پیش در تهران

متراژ
80
ساخت
1386
اتاق
1
قیمت کل
5٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
74٬375٬000 تومان
طبقه
12
طبقه 12
پارکینگ
انباری
3لاین آسانسور
لابی فوق العاده زیبا
لابی من 24 ساعته
سالن سرتا سر پرده خور
ویو ابدی بدون مشرف
تا برج 4در رهن مستاجر می باشد مبلغ 700میلیون تومان
دسترسی فوق العاده عالی
سرایداری مقیم
بازدید محدود
فایل کاملا شخصی
کارشناس تخصصی منطقه مدیری
املاک بزرگ امیران برند منطقه 5