تائید
فروش مسکونیآپارتمان80متر/فقط4/480/تماس بگیریدارزان شد/دوخواب

80متر/فقط4/480/تماس بگیریدارزان شد/دوخواب

1 سال پیش در تهران

متراژ
80
ساخت
1395
قیمت کل
5٬980٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
74٬750٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
❌️خریدخونه جزو مهمترین خریدهای زندگیه با ما، با آرامش قدم بردار❌️

✅️بورس خریدو فروش ملک فقط اینجا تو شهرک اندیشه انواع ملک های پیش

فروش ،نوساز،کلنگی،متراژریز وتجاری مناسب بودجه شما

✅️ازتماس اول تا انتقال سنددوشادوش کنارتونیم

✅️✅️قبل از طوفان بزرگ قیمتا تصمیمتو قطعی کن

➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️
✅️کارهای بانکی و وام ورهن آپارتمان بعهده دفتر ما میباشد
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️

️خانم حامدی کارشناس ملکی شما

#شهر اندیشه

متراژ بنا 80
تعداد اتاق 2
طبقه 1
کل طبقات ساختمان 3
تعداد واحد در طبقه 2
تعداد کل واحدها 6
سال ساخت 1395

موقعیت ملک : جنوبی
جهت واحد : شمالی
نمای ساختمان : مدرن
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : کولر آبی,پکیج و رادیاتور
پوشش کف : سرامیک
آشپزخانه : هود,گاز رومیزی,هایگلس
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی
سقف و دیوار : نقاشی,کاغذ دیواری,کناف
سایر امکانات : خواب مستر,بالکن
وضعیت سکونت : تخلیه
نوع و تعداد پارکینگ : پارکینگ اختصاصی,تعداد پارکینگ 1
وضعیت ملک : سند دارد,6 دانگ,تک برگ
امتیازات : آب,برق,گاز

مبلغ متری :56,000,000 تومان
مبلغ کل :4,480,000,000 تومان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن بزرگ آی تک

خرید از شما تضمین سود از ما

ثبت امتیاز برای آگهی