تائید
فروش مسکونیآپارتمان80متر*وکالتی/حاشیه مشکینی

80متر*وکالتی/حاشیه مشکینی

1 سال پیش در مشهد

متراژ
80
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬630٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬375٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
3
بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمـَنِ الرَّحِیم
إِنَّ اللَّهَ یَرْزُقُ مَنْ یَشَاءُ بِغَیْرِ حِسَابٍ/خدا هرکس را که بخواهد بیشمار روزی میدهد
مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ/از جایی که گمان ندارد
_______________________________________
✳️مهندس هوشمند هستم مشاور برتر منطقه شهرک غرب
✳️موارد خود را به من بسپارید تا به هوشمندانه ترین طریقه به نتیجه دلخواه برسید
---------------------------------------------------------------
✅این قیمت زیر فی فقط تا پایان هفته

✔️اپارتمان قولنامه وکالتی

✴️اگه دنبال خونه در حاشیه 20متری مشکینی میگردی بیا بازدید

⚜️املاک میهن⚜️
⚜️تیم برتر معاملات شهرک غرب⚜️
⚜️مهندس هوشمند ✴️ فرهاد صداقت⚜️