تائید
فروش مسکونیآپارتمان80متر پارکینگ دار در ساخت

80متر پارکینگ دار در ساخت

1 سال پیش در تهران

متراژ
80
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
79٬375٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
هوالرزاق

⚡80متر. دو خواب

✅فوق العاده خوش نقشه

12 سال ساخت

قیمت _ 6350م
200پارکینگ جدا

لوکیشن - بلوار زنجان جنوبی تقاطع بهنود

مهندس صانعی