تائید
فروش مسکونیآپارتمان80متر / کلید نخورده / سرمایه گذاری / بلوار فردوس

80متر / کلید نخورده / سرمایه گذاری / بلوار فردوس

2 سال پیش در تهران

متراژ
80
ساخت
1400
قیمت کل
8٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
104٬375٬000 تومان
طبقه
3
پکیج
‼️قابل توجه خریداران عزیز که دنبال بهترین خرید ملکی هستن ‼️

♦️این فایل بی نظیر از دست ندین / خرید مستقیم از سازنده ♦️

✅✅بهترین واحد در تاپ لوکیشن منطقه 5✅✅

✅80 متر
✅2خواب بزرگ
✅سالن وسیع خوش چیدمان
✅بهترین طبقه
✅فول امکانات
✅سند تک برگ شخصی آماده انتقال

♦️بهترین سازه ای منطقه / بازدید = خرید تضمینی♦️

⭕فایل کاملا شخصی / جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید⭕

⚜️مشاور امور ملکی شما : جوادی