تائید
فروش مسکونیآپارتمان80متر2خواب/تک واحدی/خوش نقشه/تمیز/مرکزشهر

80متر2خواب/تک واحدی/خوش نقشه/تمیز/مرکزشهر

2 سال پیش در قدس

متراژ
80
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬875٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⭐هرچه از خاک است،طلا می دهد⭐
⭐دپارتمان تخصصی پلاس⭐

⭐لطفا توضیحات بصورت دقیق مطالعه شود⭐

مشخصات کلی واحد✅

⚜️4 طبقه
⚜️طبقه دوم
⚜️2نبش
⚜️مشاعات استاندارد
⚜️سازه بتنی

⏬ امکانات ⏬

✅تک واحدی
✅خوش نقشه / خوش چیدمان
✅کابینت بندی MDF سرتاسری
✅2 خواب تخت خور
✅مجهز به کمد دیواری
✅کف سرامیک
✅بالکن
✅ دسترسی سریع و قوی به شریان و میدان اصلی شهر
✅دسترسی فوق العاده به تمامی اماکن رفاهی

♦️درحال حاضر ملک در رهن مستاجر تا شهریور ماه به مبلغ 250 میلیون تومان می باشد که از مبلغ پرداختی کل کسر میگردد♦️

⬆️جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید⬆️

لوکیشن : محدوده سرقنات / ابتدای خیابان قدس

☎️مشاور در امور ملکی و کارشناس حقوقی:آقای محمدی
_________________________________________
⚡مشاوره دادن به شما عزیزان افتخار ماست⚡
⭐مکانی برای رسیدن به خواسته هایتان⭐
✅زبده ترین مشاوران منطقه در خدمت همشهریان عزیز✅
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان پلاس

????دپارتمان تخصصی املاک پلاس پلی بین شما و خانه رویائیتان➕