تائید
فروش مسکونیآپارتمان80مترآپارتمان کلیداول فول،خیرآباد،کوچه های تعاون

80مترآپارتمان کلیداول فول،خیرآباد،کوچه های تعاون

1 سال پیش در خرم آباد

متراژ
80
ساخت
1402
قیمت کل
2٬760٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬500٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
__________به نام خدای مهربان__________
⚜️80مترآپارتمان،فول کلیداول
⚜️2خوابه
⚜️کابینت،کمدmdf
⚜️کولرگازی،پکیج رادیات
⚜️آسانسور،پارکینگ
⚜️سند تک برگ
⚜️تخفیف پای قرارداد
⚜️فروش فوری
_______________________________________
آدرس املاک:خیرآباد،خیابان تمدن،تمدن3شرقی
بامدیریت:آقای شاهیوند
کارشناس فروش:الواری
_______________________________________
باماصاحب خانه شوید
متنوع ترین فایل ها درتمام نقاط شهر
«بااملاک بزرگ رستگاری»