تائید
فروش مسکونیآپارتمان80متردوخواب نوسازفول امکانات سهروردی معلم

80متردوخواب نوسازفول امکانات سهروردی معلم

1 سال پیش در تهران

متراژ
80
ساخت
1403
قیمت کل
8٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
100٬625٬000 تومان
طبقه
1
آپارتمانی 80 متری خوش ساخت قیمت مناسب سهروردی_معلم

✅️✅️✅️✅️قیمت مناسب ✅️✅️✅️✅️

80متر

مسکن الماس