تائید
فروش مسکونیآپارتمان80مترمجتمع رزیدنتال سیوان پیامبر مرکزی

80مترمجتمع رزیدنتال سیوان پیامبر مرکزی

2 سال پیش در تهران

متراژ
80
ساخت
1402
قیمت کل
11٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
145٬000٬000 تومان
طبقه
1
بنام خدا
خرید مستقیم از سازنده
کارشناس رسمی فروش مستقردرپروژه:کامرانی

2لابی مجلل مبله به ارتفاع6متر
لابی من24ساعته تیم حفاظتی،امنیتی و خدماتی دائم سالن اجتماعات،سالن ورزش،300متر سالن ویژه برگزاری مراسمات برای ساکنین محترم

اجرای سقفهای بصورت bobble desk
اجرای دیوارها بصورت wall post
مشاعات آبی بینظیر استخر بزرگسالان، استخرکودکان،سونای خشک،جکوزی،حوضچه آب سرد،مجموعه ماساژ و حمام ترکی،حیاط محوطه سازی شده هلندی،آلاچیق و آبنما،جاده سلامتی، زمین مینی تنیس و بد مینتون ،زمین مینی بسکتبال و والیبال محصور شده، روف گاردن حرفه ای، سالن اجتماعات تجهیز شده در پشت بام

برای اولین بار اجرای نصب آینه های خورشیدی GPS دار برای پاسیو ها در منطقه5
متراژهای مختلف80تا115متر2خواب و120تا130متر3خواب
قیمت پایه متری 145م برای واحد های میانی و 170م برای واحدهای جنوبی و شمالی ویو دار به ازای هر طبقه3٪افزایش
شرایط پرداخت:
50درصد فی المجلس هنگام عقد قرارداد
30درصدبصورت شناور تا زمان تحویل
15درصدهنگام تحویل واحدفروردین1403
5درصدیکسال بعدزمان تنطیم سند رسمی

کارشناس رسمی فروش در پروژه رزیدنتال سیوان:کامرانی