تائید

80متری/دونبش

1 سال پیش در تهران

متراژ
80
ساخت
1390
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬670٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬375٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
⭕❗زیر قیمت منطقه❗⭕
✅80متری
✅دوخواب
✅آسانسور
✅پارکینگ سندی(جدا محاسبه میشود)
--------------------امیر-------------------
⬅️نقشه مهندسی بدون پرتی
⬅️آشپزخانهMDF/هود
⬅️کف سرامیک
⬅️مشاعات سنگ وتمیز
⬅️ غرق نور
-------------------امیر--------------------
✅بهترین گزینه برای سرمایه گذاری
✅رهن تا 450میلیون
✅قابلیت دریافت وام تا 960تومن بر عهده ما
--------------------امیر-------------------
⭕دسترسی به ایستگاه مترو5دقیقه
مشاور و امین شما
رضایی