تائید
فروش مسکونیآپارتمان80متری، سند تک برگ، استقلال

80متری، سند تک برگ، استقلال

1 سال پیش در قم

متراژ
80
ساخت
1393
قیمت کل
2٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬625٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
"به نام خالق مهربان"

_80متر، تمیز و شیک، سند تک برگ، دو خواب.
_دلباز، سالن بزرگ، آفتاب گیر.
_کابینت MDF.
_دارای دو تراس (مطبخ) واقع در خواب ها(مجزا).
_پارکینگ مسقف، آسانسور، انباری.
_مجتمع آرام، امنیت کامل، فضای سبز.
_دسترسی عالی به فروشگاه، نانوایی، مسجد، مدرسه، ایستگاه اتوبوس و...( محدوده خیابان استقلال )
__________
موارد دیگر:
⬅️تک خواب(64متری)، پارکینگ محوطه، محدوده استقلال
دارای 250 میلیون رهن، نقدی = 1,280,000,000
⬅️84متری، دوخواب، پارکینگ محوطه، محدوده استقلال = 1,750,000,000
⬅️سند دار( عرصه اعیان )، 80متری، دو خواب، پارکینگ مسقف، محدوده خیابان تقوی، دارای 300میلیون وام جانبازی که از مبلغ کسر می شود = 2,080,000,000
⬅️نوساز، کلید نخورده، زیتون 15، پارکینگ محوطه، تک خواب(64متری)، دارای 550 میلیون وام
=1,280,000,000
_________
✅️اوجان، کارشناس و مشاور امین شما سروران.

✅️با توجه به نیاز و شرایط شما عزیزان گرامی موارد متعددی موجود می باشد. لطفا تماس بگیرید_________
آدرس املاک: پردیسان، میدان شهدای آتش نشان، استقلال دو، جنب مسجد، املاک مهربان.