تائید
فروش مسکونیآپارتمان80متری مهستان هشتگرد

80متری مهستان هشتگرد

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
80
ساخت
1398
قیمت کل
1٬210٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬125٬000 تومان
طبقه
1
به نام خالق هستی
واحد 80متری شیک
کناف کاری شده
پکیچ رادیات
کابینت درجه یک
کمد دیواری
پارکینگ
انباری
آسانسور
قابل رهن تا 140میلیون
دسترسی به تمام امکانات
شهرک دیوار کشی شده
نگهبان 240ساعت
پروژه معتبر و قابل استعلام در تمام ادارات
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک پیمان

هدف ما ایجاد فضایی امن برای سرمایه گذاری و خرید شماست