تائید
فروش مسکونیآپارتمان81 متر 2 خواب اکواریوم سرتاسر پنجره دونبش

81 متر 2 خواب اکواریوم سرتاسر پنجره دونبش

2 سال پیش در تهران

متراژ
81
ساخت
1394
قیمت کل
13٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
169٬135٬000 تومان
طبقه
1
⚜️مشاورین املاک کوروش⚜️
⚜️ مشاور شما قربانی ⚜️

✅81متر 2 خواب ✅

❌سرتاسر پنجره قدی ❌

✅بهترین نور ممکن ✅

❌واحد اکواریومی ❌

✅نزدیک اصلی ✅

❌نقشه مشابه 95 متری❌

✅کلید در اختیار ✅

❌واحد تکرار نشدنی❌

✅نقشه تکرار نشدنی✅

❌خاص ترین در گیشا❌

✅تمامی اطلاعات واحد واقعی میباشد ✅

❌این فرصت استثنائی از دست ندین❌

✅عکسای واحد میباشد✅

❇️برای اطلاع از فایل های مشابه تماس حاصل فرمایید ❇️

⚜️مشاور شما قربانی⚜️

پاسخگوی تماس از 8صبح تا 12 شب