تائید
فروش مسکونیآپارتمان810 متر مستغلات نوساز فرشته/ تهاتر با کلنگی

810 متر مستغلات نوساز فرشته/ تهاتر با کلنگی

1 سال پیش در تهران

متراژ
810
ساخت
1403
اتاق
+4
قیمت کل
250٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
308٬641٬000 تومان
طبقه
5
=====
✅5 طبقه تکواحدی
✅10 پارکینگ
✅سند شخص بدون ریشه
✅تهاتر با کلنگی منطقه 1یا 3

«جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس حاصل فرمایید.»

مشاور امور ملکی شما
مهندس اقوامی