تائید
فروش مسکونیآپارتمان81متر،تک واحدی،امیریه

81متر،تک واحدی،امیریه

10 ماه پیش در امیریه

متراژ
81
ساخت
1397
قیمت کل
5٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
70٬370٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
امیریه تک واحدی دوخواب 81 متر

✔️81متر جنوبی
✳️دوخواب
✔️طبقه 4 از 4
✳️فرعی پایین
✔️ویو عالی
✳️دوخواب
✔️پارکینگ ،انباری ،آسانسور
✳️قیمت کف کار اعلام شده به علت فوری بودن فروش و تخفیف جزئی پای معامله داریم

✅️برای وقت هم ارزش قائل باشیم ✅️

⚜️املاک نجفی ⚜️
✔️خرید و فروش ✔️
✔️رهن و اجاره ✔️

(فروش ،ساخت،مشارکت،بازسازی،تهاتر ،امیریه(امیرحمزه)،ولیعصر ،کشاورزی،گلزار،شفق،دکتر حسابی،مجموعه گلها،ارتش،حسین آباد،حکیمح نظامی،رودکی،محتشم کاشانی ،سجادیه ،سیمین،)

✔️برای بازدید لطفا تماس بگیرید✔️

آدرس املاک:شهرک امیریه نبش خیابان پنجم