تائید
فروش مسکونیآپارتمان81متر سالن پرده خور دیزاین شده فول کم سن

81متر سالن پرده خور دیزاین شده فول کم سن

1 سال پیش در تهران

متراژ
81
ساخت
1393
قیمت کل
9٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
111٬111٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
❌همه ویژگی های خوب یک ملک را این واحد دارد❌

✅سالن پرده خور / دیزاین شده / کم سن و نما تراورتن / آکواریم✅

81 متر سندی
2 خواب

کم سن نما تراورتن / مشاعات تراورتن

آسانسور , پارکینگ , انباری , بالکن

سالن پرده خور رو به آفتاب

کابینت ممبران , سرویس ها بازسازی شده , کف پارکت لمینت و...
+همه متریال درجه یک و برند هست+

ساختمان آرام با حداقل دیوار مشترک

تا 900 میلیون هم رهن کامل به راحتی

مشاور فروش مختاری
املاک بارمان