تائید
فروش مسکونیآپارتمان81متر سند6دانگ تک برگ ملکی ط اول 2خوابه باپارکینگ

81متر سند6دانگ تک برگ ملکی ط اول 2خوابه باپارکینگ

1 هفته پیش در آیت الله عبادی

متراژ
81
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏82,716,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
با سلام لطفا همکاران محترم تماس نگیرند
معاوضه ندارریم
81 متر
خوش نقشه خوش نور همسایهای عالی
سند تک برگ ملکی پایانکار... 15 سال ساخت ولی تمیزه، تک واحدی کلا با همکفش 4 واحده
پارکینگ بدون مزاحمت درب برقی
ملک شمالی دونبش ولی
حاشیه 4 متری 8متری
امتیازات مستقل
بازدید 11تا 1
عصری 5ونیم تا 7
املاک هخامنش جنگی هستم