تائید
فروش مسکونیآپارتمان82 متر ، بدون خرج ، با دسترسی بالا

82 متر ، بدون خرج ، با دسترسی بالا

1 سال پیش در قم

متراژ
82
ساخت
1393
قیمت کل
2٬580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬463٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
7
سلام و ارادت

یک واحد آپارتمان 82 متری
دو خواب دارای کمد دیواری
کابینت mdf سفید درجه یک
رنگ کاری شده
لوکیشن با دسترسی بالا به کلیه خدمات رفاهی
تخفیف پای معامله
..............................................
سایت املاک دانا ، انسجام نبش ک 8
مشاور املاک : آقای بدری
موارد دیگر با قیمت و متراژ مختلف موجود است