تائید
فروش مسکونیآپارتمان82 متر دوخواب/طبقه همکف/خوش،دامپزشکی

82 متر دوخواب/طبقه همکف/خوش،دامپزشکی

2 سال پیش در تهران

متراژ
82
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
4٬080٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬756٬000 تومان
طبقه
همکف
بنام ایزد منان

82 متر دوخواب ( 70مترسندی 12 مترپاسیو)
طبقه همکف
بازسازی شده
خوش نقشه بدون پرتی
اتاق خواب های بزرگ
مناسب سکونت وسرمایه گذاری
مالک فروشنده واقعی
مشاورشما خ نیری