تائید
فروش مسکونیآپارتمان82متر 2خ فول بدون مشابه فردوس غرب

82متر 2خ فول بدون مشابه فردوس غرب

1 سال پیش در تهران

متراژ
82
ساخت
1393
قیمت کل
7٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
92٬073٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
#بلوار فردوس غرب #سازمان برنامه
⚜️♦️خریدتان را به رخ بکشید♦️⚜️
⚜️82 متر⚜️ ♦️2 خواب♦️ ⚜️دیزاین شده⚜️
پارکینگ - انباری - اسانسور - تراس
سالن مربع خوش چیدمان
15 متر پاسیو اختصاصی
نما و مشاعات : تراورتن
فرعی دنج و مشجر
دسترسی فوق العاده
سند شخصی تک برگ
برای اطلاعات بیشتر و فایل های مشابه تماس بگیرید
مشاور: دیبا