تائید
فروش مسکونیآپارتمان82متر/2خواب/ پارکینگ انباری/ بازسازی شده/

82متر/2خواب/ پارکینگ انباری/ بازسازی شده/

2 سال پیش در تهران

متراژ
82
ساخت
1384
قیمت کل
6٬890٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
84٬024٬000 تومان
طبقه
2
املاک املاک….

82متر2خواب

4طبقه 2واحدی طبقه دوم واقعی

پارکینگ انباری روبه افتاب

خوش نقشه قابلیت 850 رهن کامل

بازدید هر زمان