تائید
فروش مسکونیآپارتمان82متر 2واحدی بازسازی شده بدون مشرف

82متر 2واحدی بازسازی شده بدون مشرف

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
82
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬707٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✨SINAGROUP REAL ESTATE✨
⭐⭐⭐⭐⭐
(کد آگهی F359)
_______________________________________________________
✔️دپارتمان VIP ما با 6 شعبه فعال در فازهای مختلف اندیشه
و بیش از 300 مشاور دوره دیده فعال.
_______________________________________________________
توضیحات لازمه:
✔️واحد فول بازسازی شده
✔️بدون مشرف و نورگیر عالی
✔️مالک ساکن

_______________________________________________________
✔️با هر بودجه و سلیقه ای ؛ فایل در 5 فاز اندیشه موجود است
فقط تماس بگیرید
خانم طوسی هستم ، مشاور مورد اعتماد شما خانواده محترم
_______________________________________________________
⭐ مدیریت شعب : مهندس ثنایی
مدیر نمونه و کار آفرین برتر غرب استان تهران در سال 1400/1401
_______________________________________________________
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شرکت سیناگروپ

بزرگترین املاک منطقه با 300مشاور فعال در فضایی 1000متری