ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
82متر/خیابان آذربایجان/دسترسی ب مترو نواب
82متر/خیابان آذربایجان/دسترسی ب مترو نواب
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
82
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
4٬330٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
52٬804٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️یا نور⚜️
⬅️املاک خانه کوچک➡️
⭕️خریدی مطمئن در بهترین لوکیشن«خ آذربایجان»⭕️
✅82متر
✅2خواب
✅طبقه 3سندی
⬅️فوق العاده خوش نقشه ،غرق در نور
⬅️2خواب بزرگ با کمد دیواری های کاربردی
✔️دسترسی عالی ب مترو نواب
✔️گذر کوچه عریض
برای دریافت اطلاعات بیشتر وفایل های مشابه تماس بگیرید☎️
⚜️مشاور و کارشناس منطقه خانم رضایی⚜️
⬅️دپارتمان خانه کوچک ➡️
خ آذربایجان تقاطع قصرالدشت پ 764
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت