تائید
فروش مسکونیآپارتمان82مترسند تک برگ خوش نقشه فول اندیشه

82مترسند تک برگ خوش نقشه فول اندیشه

1 سال پیش در کرج

متراژ
82
ساخت
1392
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬097٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
8
⚜️بنام خالق یکتا ⚜️

✅️ دنبال فرصت بودی حالا وقتشه بهترین خرید و انجام بدی ✅️

آپارتمان 82 متری فول امکانات
9️⃣سند تک برگ قابل انتقال در محضر
8️⃣نورگیر عالی بدون پرتی و خوش نقشه
7️⃣فول امکانات آسانسور و پارکینگ اختصاصی ...مجتمعی با امنیت بالا و نگهبانی 24 ساعته ..
6️⃣دسترسی خوب و راحت به اتوبان ،دارای پاساژ بزرگ و تمامی شغل ها برای رفع نیاز
عجله کن تا پشیمون نشدی ،، منم کنارتم تا آخرش که بهترین خرید و انجام بدید

♾️فایل مشابه بودجه و سلیقه ی شما موجود میباشد
♾️کارشناس ارشد و مشاور امین شما
⭕️مهندس موذنی
⚠️تماس پاسخگو نیستم ...فقط پیام در چت ..منتظر حضور سبزتان هستیم ⚠️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک تعاونی مجتمع مجلل گالریا

مجتمع مجلل گالریا ، سرمایه ای به وسعت یک رویا