تائید
فروش مسکونیآپارتمان82متری فول پرند

82متری فول پرند

1 سال پیش در پرند

متراژ
82
ساخت
1399
قیمت کل
1٬030٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬560٬000 تومان
طبقه
3
82متری دو خواب فول امکانات لاکچری بدون کم و کسر
180 رهن مستاجر تا 6ماه دیگه

جهت توضیحات بیشتر تماس بگیرید.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک هلدینگ بزرگ راسا

ما مشاور املاک نیستیم ،مشاور سرمایه گذاری هستیم!!!