تائید

83 متر بلوک 157

2 سال پیش در پرند

متراژ
83
ساخت
1401
قیمت کل
1٬295٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬602٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
8
سلام
تصاویر مربوط به خود واحد میباشد

120 تومن در رهن مستاجر تا برج 4 که از کل مبلغ کسر میگردد

بلوک از نظر موقعیت مکانی بسیار عالی که میتوانید روی نقشه ببینید

مراکز تجاری و مدرسه و بازارچه نانوایی و فقط 2 دقیقه با پای پیاده
بلوک دو کله است و از دو طرف مشرف به پارک و فضای سبز میباشد

بهترین قیمت در شرایط فعلی بازار میباشد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید

ما در همه مراحل خرید همراه شما هستیم
سپاس از انتخابتان