تائید
فروش مسکونیآپارتمان83 متر / دوخواب / 5 ساله / فردوس غرب

83 متر / دوخواب / 5 ساله / فردوس غرب

1 سال پیش در تهران

متراژ
83
ساخت
1399
قیمت کل
8٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
101٬807٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
⚠️ توجه ⚠️                          ⚠️ توجه ⚠️

✅️ این فایل کاملا شخصی و واقعی میباشد ✅️

          سازه ای برند از سازنده ی بنام منطقه  

         83 متر ، دو خواب ، 5 ساله ی واقعی

                  مشاعات در حد نوساز

                        فول امکانات
   
                 کم واحد ، بهترین طبقه

               پلان مهندسی بدون نقص

ویو ابدی بدون مشرف

سند تک برگ شخصی

⚡️تماس 》 بازدید 》 خرید 100٪⚡️

 ⚜️ تصاویر گویای حقیقت این فایل است ⚜️

      ⭐ املاک بزرگ اریکه  ⭐

       ☆ کارشناس تخصصی بلوار فردوس ☆
           
   》 ر*** *** *** **** ***2 《