تائید
فروش مسکونیآپارتمان83 متر/شمس آباد/مدارک به روز/استعلام سود قطعی

83 متر/شمس آباد/مدارک به روز/استعلام سود قطعی

2 سال پیش در تهران

متراژ
83
ساخت
1402
قیمت کل
8٬220٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
99٬036٬000 تومان
طبقه
5
قابل توجه سرمایه گذاران و مصرف کنندگان محترم

خرید نکنید

تا از صحت و سلامت مستندات و مدارک
قیمت
و....
اطمینان حاصل کرده و سپس خرید مطمئن با سود
بالا انجام دهیم.

با توجه به شرایط حال حاضر مبلغ یک واحد آپارتمان در تهران حاصل یک عمر زحمت اعضای خانواده است

که باید با دقت نظر خاص این خرید انجام شود

امروزه با در نظر گرفتن نرخ تورم و قیمت ارز طبق روال همیشه سودومنفعت در خرید زیر قیمت میباشد

این واحد را پیشنهاد میکنم.

قبل از انجام معامله و بدون ریالی پول همه ی
استعلامات و مستندات را رویت فرمایید
قیمت را مقایسه کنید
و
خرید مطمئن با سودقطعی چندوجهی را تجربه نمایید

خانم زهدی