تائید
فروش مسکونیآپارتمان83 متری فول امکانات /سه کله /سرمایه گذاری

83 متری فول امکانات /سه کله /سرمایه گذاری

1 سال پیش در تهران

متراژ
83
ساخت
1395
قیمت کل
4٬855٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
58٬493٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
به نام خدا

هلدینگ برتر ستارگان

✅️83 متری 2 خواب
✅️سالن مربع و سرتاسر پرده خور آکواریوم نور
✅️اتاق های تخت خور

پارکینگ طبق عرف منطقه جدا محاسبه میشود.

⭕️ملک سه بر و تخلیه آماده تحویل

فوری فوری فوری

بازدید =خرید

لطفا همکار تماس نگیرد.

=============================================
مشاور امور ملکی منطقه 10: آزاد