تائید
فروش مسکونیآپارتمان83متر 2خواب غرق نور فول بازسازی بلوار فردوس

83متر 2خواب غرق نور فول بازسازی بلوار فردوس

1 سال پیش در تهران

متراژ
83
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
6٬120٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
73٬734٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
# کلید در اختیار مشاور

✅️ بدون مشابه نور و نقشه در منطقه ✅️

✅️83 متر

✅️2خواب

✅️سالن مربع و بدون پرتی

✅️فول بازسازی

✅️کم واحد

✅️انباری

✅️تراس

✅️ لوکیشن بدون ضعف ✅️

✅️ مالک منعطف و فروشنده ✅️

✅️ ساعت تماس :0800 الی 00:00 بامداد✅️

✅️ قدیمی