تائید
فروش مسکونیآپارتمان83متر/2خواب/پارکینگ و انباری/نمازی ها/فول بازسازی

83متر/2خواب/پارکینگ و انباری/نمازی ها/فول بازسازی

2 سال پیش در تهران

متراژ
83
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
90٬361٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️ FARTAK ⚜️

4طبقه 2واحدی
فول بازسازی
نورگیری عالی از شمال و جنوب

پارکینگ سندی ، انباری ، بالکن
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

پلان مهندسی با قابلیت چیدمان 2 دست مبل
اشپزخانه بزرگ در خور بانوی ایرانی
فول بازسازی شده با بهترین متریال
لوکیشن بسیار عالی
دسترسی عالی به 2 ایستگاه مترو و 3 ایستگاه BRT
دسترسی عالی به شاه راه ها و مراکز رفاهی
_________________________________

فروش فوری
مناسب سکونت و سرمایه گذاری

پاسخگویی از 8 الی 23

مشاور و همراه شما : عینی