تائید
فروش مسکونیآپارتمان83متر/8 واحدی/ سند آماده/اقدسیه

83متر/8 واحدی/ سند آماده/اقدسیه

1 سال پیش در مشهد

متراژ
83
ساخت
1396
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬040٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬626٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
بنام خالق هستی
⚜️" کارگزاری املاک پارامونت"⚜️
◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽
83متر بنای خوش نقشه و قابل چیدمان
پذیرایی رو به آفتاب مستقیم
تراس سر آشپزخانه و رو به نما
مجموعه 8 واحدی در 4 طبقه
آسانسور و پارکینگ سندی
گاز و هود نصب
سند آماده انتقال و اخذ وام مسکن در صورت تمایل
واحد تخلیه و آماده نشیمن
◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽◽
موارد مشابه موجود میباشد
خرید و فروش با بهترین قیمت در کمترین زمان
⚜️ کارگزاری املاک پارامونت بین الهیه 9 و 11⚜️
مشاور شما : نسبی زاده