تائید
فروش مسکونیآپارتمان83متر سند تک برگ/شمالی روبه آفتاب/شبنم ها

83متر سند تک برگ/شمالی روبه آفتاب/شبنم ها

1 سال پیش در کرج

متراژ
83
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬790٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬614٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
***موقعیت عالی جهت سرمایه گذاری و سکونت***

800م قابلیت دریافت وام(بدون دردسر)
400م رهن در صورت تمایل

%لوکیشن بینظیر و بسیار روبه پیشرفت%

شبنم 7
طبقه2
هود تاچ
کف سرامیک60×60
بسیار خوش نقشه
دیدنی

جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید...

سپهر
***********
***********