تائید
فروش مسکونیآپارتمان83متر طبقه اول (جلال قبل از آموزگار)

83متر طبقه اول (جلال قبل از آموزگار)

1 سال پیش در مشهد

متراژ
83
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬578٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⭐کافیست با جستجوی (املاک بختیاری) در دیوار تمامی فایلهای به قیمت منطقه را در دسترس داشته باشید.⭐

❗مهمه کی برات ملک میخره❗

دپارتمان املاک و مستغلات بختیاری
حدفاصل دانش آموز 3 و 5 پلاک 23

امن ترین بازار برای حفظ و ارتقا سرمایه در دنیا، بازار ملک است.✌

✅مشاعات تمیز
✅مناسب جهیزیه
✅غرق در نور
✅خواب نورگیر
✅فول بازسازی شده
✅خوش چیدمان و دلباز
✅کوچه 20متری موقعیت عالی

⭕قابلیت رهن5٫00میلیون
⭕قابلیت دریافت وام مسکن تا 800میلیون تومان

⚠️موارد مشابه هم موجود است.⚠️

⭐نام ما اعتبار ماست.⭐