تائید
فروش مسکونیآپارتمان83متر/وام دار/شهرک/فول

83متر/وام دار/شهرک/فول

1 سال پیش در قم

متراژ
83
ساخت
1387
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬879٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
****هوالرزاق****
✅واحد83متری واقع در خیابان اقایوسفی
✅پارکینگ مسقف
✅دارای400میلیون وام اوراق که به مبلغ کل اضافه میشود
✅دارای مستاجر به مبلغ50میلیون با6میلیون اجاره که به مبلغ کل اضافه میشود
✅کابینت ام دی اف،پکیج و رادیات
✅بسیار خوش نقشه
✅با مبلغ1٫650٫000٫000نقد الباقی رهن و وام

***بهترین خریدخودراباماتجربه کنید***
_______________________
♦️تیم تخصصی مهندسین ومشاورین املاک کومه

♦️مشاورامورملکی شما:حسین ابراهیم پور

♦️آدرس:بلوارسلمان،خیابان هویزه کوچه٢
خط ویژه دفتر:3180_025

♦️لطفاجهت استعلام قیمت ومشاوره درزمینه ی خریدوفروش تماس
بگیرید

***فایلینگ قوی درمنطقه***
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

حسین ابراهیم پور املاک کومه

آژانس املاک کومه

???? کومه میانبری به سمت ملک دلخواه شما ????