تائید
فروش مسکونیآپارتمان83متری/دو خواب/سنددار/نیرودریایی

83متری/دو خواب/سنددار/نیرودریایی

2 سال پیش در رشت

متراژ
83
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬060٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
به نام  خالق   سبز   بهاران ✳️

☑توجه
⤵️⤵️⤵️
☑☑قیمت ملک 1.500.000.000 میباشد
که 250 تومن وام قابل انتقال داره که از کل مبلغ کم شده
در صورت نیاز مبلغ وام بیشتری هم تعلق میگیرد ☑☑

کد فایل: 1297
مشاور : خانم امین
پاسخگویی 24 ساعته
به بزرگترین  املاک رشت آقای الف خوش آمدید
******************************
✅سال ساخت : 1395
✅متراژ کل : 84 متر
✅متراژ مفید: 74 متر
موقعیت عالی 

❇قابلیت رهن تا 250 تا300 تومن ❇

*****************************
✴️مشاور مورد اعتماد شما فقط با یک تماس ✴️
✴️بیش از 3000 فایل باتوجه به بودجه و سلیقه شما ✴️
✴️آدرس دفتر : رشت، خیابان رسالت، رودبارتان
              ✴️ املاک آقای الف✴️