تائید
فروش مسکونیآپارتمان83متری دوخوابه/پارکینگ مسقف/متریال برند

83متری دوخوابه/پارکینگ مسقف/متریال برند

1 سال پیش در پرند

متراژ
83
ساخت
1400
قیمت کل
1٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬457٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️هلدینگ راسا⚜️

⭐️ از خاک پرند طلا می روید ⭐️

✅ پروژه خوش نام و معتبر
✅ تمام بتنی
✅ پنج طبقه هر طبقه دوواحدی
✅ مدیریت قوی و مشاعات تمیز
✅ دسترسی به تمامی امکانات رفاهی «درمانگاه،داروخونه،مدرسه،سوپرمارکت،بازارچه و…»

✅ 83متری دوخوابه
✅ خوش نقشه و بدون پرتی
✅ غرق در نور
✅ فول لاکچری شده با متریال برند
✅ پارکینگ مسقف سندی و انباری بزرگ
✅ واحد تخلیه و آماده سکونت
✅ قابلیت 250 میلیون رهن کامل در صورت کسری بودجه که از قیمت کسر شده

✅ سند معتبر و قابل استعلام از تمامی نهادهای مربوطه
✅ بدون بدهی و وام درحال تسویه

☑️ کارشناس فروش منطقه: آذرنیا
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

امیرحسین آذرنیا

آژانس املاک هلدینگ بزرگ راسا

ما مشاور املاک نیستیم ،مشاور سرمایه گذاری هستیم!!!