تائید
فروش مسکونیآپارتمان83متری،وام تسویه،تخلیه آماده سکونت،ویودار نورگیر

83متری،وام تسویه،تخلیه آماده سکونت،ویودار نورگیر

1 سال پیش در هشتگرد

متراژ
83
ساخت
1395
قیمت کل
1٬010٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬168٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
7
به نام نامی یزدان

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

⭐فروش آپارتمان 83 متری شتاب خودرو⭐

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

واحد حدود 150تا180قابلیت رهن دارد که از مبلغ کل کم شده

⭐املاک مهدی یار پیشرو در خدمات⭐

مشاور شما
امیرحسین فولادی

❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

فقط و فقط با یک تماس فایل خود را به ما بسپارید و فایل مورد دلخواه خود را از ما بخواهید

لوکیشن مربوط به آدرس ملک میباشد

آدرس املاک : شهر جدید مهستان،فاز7،بلوار امام رضا،روبروی پردیس دوم،املاک مهدی یار