تائید
فروش مسکونیآپارتمان84 متر بلوک دو کله جنب پارک و بازارچه

84 متر بلوک دو کله جنب پارک و بازارچه

2 سال پیش در پرند

متراژ
84
ساخت
1401
قیمت کل
1٬295٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬416٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
8
سلام
تصاویر مربوط به خود واحد میباشد

فول امکانات

نزدیک مدرسه و مراکز خرید

120 تومن در رهن مستاجر است تا برج 4 که از مبلغ کل کسر میگردد
اقساط بروز میباشد

خرید مستقیم از مالک

بهترین قیمت در شرایط فعلی بازار

تمام استعلامات از شرکت عمران

با ما بهترین ها را بخرید تا موقع فروش به مشکل نخورید
سپاس از انتخابتان
در همه مراحل خرید همراه شما هستیم