تائید
فروش مسکونیآپارتمان84 متر / دوخواب / 8 واحدی / فردوس غرب

84 متر / دوخواب / 8 واحدی / فردوس غرب

1 سال پیش در تهران

متراژ
84
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7٬620٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
90٬714٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4

✅️ قابل توجه خریدارانی که تلفیقی
              از نور و نقشه را یکجا میخواهند✅️

         84 متری دوخواب ، اکازیون واقعی

         لوکیشن قوی ، فرعی دنج و عریض

            نما و مشاعات در خور تحسین

              بهترین طبقه ، غرق در نور

               نقشه فرا تر از تصور شما

0 تا 100 بازسازی شده

مالک فروشنده ی واقعی

تماس 》 بازدید 》 خرید 100٪

   ⚡️آخرین بازدید خود را با ما تجربه کنید⚡️

⭐️ مشاورین املاک بزرگ اریکه ⭐️

     ☆ کارشناس تخصصی فعال در منطقه ☆

            》 رجبی 《